☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Urząd Miejski w Szczawnie-Zdroju

Czwartek 13.08.2020

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Informacja o umieszczaniu pojemników do selektywnej zbiórki odpadów oraz dostarczaniu worków do selektywnej zbiórki odpadów

Szanowni Mieszkańcy

W związku z obowiązkiem segregacji odpadów na terenie gminy od dnia 01.06.2020r. informujemy, że firma ALBA Dolny Śląsk Sp. z o.o. rozpoczęła ustawianie pojemników do selektywnej zbiórki  odpadów oraz dostarczanie worków do selektywnej zbiórki odpadów na nieruchomości zamieszkałe na terenie gminy.

Na nieruchomości jednorodzinne, których właściciele do tej pory nie segregowali odpadów zostaną podstawione pojemniki na papier.

Właściciele wszystkich nieruchomości jednorodzinnych z terenu gminy otrzymają pakiety worków do selektywnej zbiórki odpadów na: szkło (kolor zielony), metale i tworzywa sztuczne (kolor żółty) oraz na bioodpady (kolor brązowy).

Nieruchomości wielorodzinne, których mieszkańcy do tej pory nie segregowali odpadów zostaną wyposażone w komplet pojemników do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na papier (kolor niebieski), szkło (kolor zielony), metale i tworzywa sztuczne (kolor żółty) oraz bioodpady (kolor brązowy).

Dla nieruchomości wielorodzinnych, których mieszkańcy segregowali odpady i posiadają już komplet pojemników do selektywnej zbiórki odpadów, dodatkowo zostaną ustawione pojemniki na bioodpady (kolor brązowy).

Wytworzył:
Udostępnił:
Paula Piechaczyk
(2020-05-29 09:32:33)
Ostatnio zmodyfikował:
Paula Piechaczyk
(2020-05-29 09:41:54)
 
 
ilość odwiedzin: 8273623

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X