Informacja o umieszczaniu pojemników do selektywnej zbiórki odpadów oraz dostarczaniu worków do selektywnej zbiórki odpadów

Szanowni Mieszkańcy

W związku z obowiązkiem segregacji odpadów na terenie gminy od dnia 01.06.2020r. informujemy, że firma ALBA Dolny Śląsk Sp. z o.o. rozpoczęła ustawianie pojemników do selektywnej zbiórki  odpadów oraz dostarczanie worków do selektywnej zbiórki odpadów na nieruchomości zamieszkałe na terenie gminy.

Na nieruchomości jednorodzinne, których właściciele do tej pory nie segregowali odpadów zostaną podstawione pojemniki na papier.

Właściciele wszystkich nieruchomości jednorodzinnych z terenu gminy otrzymają pakiety worków do selektywnej zbiórki odpadów na: szkło (kolor zielony), metale i tworzywa sztuczne (kolor żółty) oraz na bioodpady (kolor brązowy).

Nieruchomości wielorodzinne, których mieszkańcy do tej pory nie segregowali odpadów zostaną wyposażone w komplet pojemników do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na papier (kolor niebieski), szkło (kolor zielony), metale i tworzywa sztuczne (kolor żółty) oraz bioodpady (kolor brązowy).

Dla nieruchomości wielorodzinnych, których mieszkańcy segregowali odpady i posiadają już komplet pojemników do selektywnej zbiórki odpadów, dodatkowo zostaną ustawione pojemniki na bioodpady (kolor brązowy).

Wytworzył:
Udostępnił:
Piechaczyk Paula
(2020-05-29 09:32:33)
Ostatnio zmodyfikował:
Piechaczyk Paula
(2020-05-29 09:41:54)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki